پیام فرستادن
خانه

Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

شنژن City Teuste Technology Co.Ltd، واقع در شهر ساحلی زیبا - شنژن، یک تولید کننده حرفه ای است که به تحقیق و توسعه، تولید و بازاریابی قطعات و مواد مصرفی برای تجهیزات الکترونیکی پزشکی متعهد است.

ما طراحی و تولید محصولات مرتبط با انواع تجهیزات الکترونیکی پزشکی مانند سنسورهای SPO2، سنسورهای SpO2 یکبار مصرف، کابلهای ExO2 SpO2، کابل ECG، کابلهای EKG، الکترودهای ECG، کابلهای هولتر و سیمهای رهبری، لوازم الکتروشوری، کابلهای IBP، مبدلهای IBP، پروب های دما، کابلی NIBP، مبدل های جنینی، مبدل التراسوند، کابل EEG، پالس اکسیمتر و غیره

Teveik یک کارخانه کاملا حرفه ای با روحیه با کیفیت بالا از ایمان و پیروی از برتری است؛ ما تلاش های مداوم برای بهبود محتوای تکنولوژیکی و کیفیت محصولات ما را انجام می دهیم.

در عین حال، برای پیشرفت کارخانه ما از تفکر مدرن در مدل های مدیریت استفاده می کنیم، مدیریت مدرن سازمانی را تقویت می کنیم، و تیم حرفه ای با تکنولوژی پیشرفته، توسعه و تولید محصولات جدید را ارتقا می دهد. ما همچنین کارکنان ما را به طور مرتب به منظور ارتقاء مهارت ها، ارزش ها و مسئولیت های اجتماعی خود آموزش می دهیم.

از لحاظ تولید و آزمایش، ما تجهیزات کامل تولید و تست تجهیزات را به طور موثر برای اطمینان از کیفیت محصول و چرخه تحویل به کار می بریم.

ما اختصاص داده ایم تا قابل اطمینان ترین OEM / ODM تجهیزات پزشکی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی، ارائه برنامه های حرفه ای خدمات حرفه ای برای توزیع کنندگان داخلی و خارجی. و ما همچنین محصولات قابل اعتماد و با دوام برای بیمارستان ها را ارائه می دهیم؛ ما بر روی مشتری ما تمرکز می کنیم و راه حل کلی برای تامین نیازهای خود با کیفیت بالا ارائه می دهیم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

فوریه 2007 - شرکت فناوری کبک، با مسئولیت محدود در هنگکنگ تاسیس شد

مه 2008-شنژن دفتر Kabeil شرکت فن آوری، Ltd.was در شنژن تاسیس شده است

ژوئن 2009 - دفتر چینگدائو شرکت فناوری کبک، با مسئولیت محدود در چینگدائو تاسیس شد

ژانویه 2010 - Kabeil Technology Co.، Ltd. در هنگ کنگ ثبت شد

ژانویه 2010 - Kveina Technology Group Limited در هنگکنگ یافت شد

فوریه 2010، کارخانه شنژن (شرکت شنژن شهر Teuste فناوری شرکت با مسئولیت محدود) یافت شد.

مارس 2015 - Kveina Technology Group Limited به نام Kveina Technology Limited تغییر نام یافت

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : Teveik

تعداد کارمندان : 110~130

فروش سالانه : 3000000-4000000

سال تاسیس : 2007

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. گواهینامه ها